Náš tím

Zoznámte sa s našim tímom

Máme pod kontrolou výpočtovú techniku našich klientov už viac ako 25 rokov!

Založenie spoločnosti sa datuje do 20. storočia roku 1996. Impulzom bolo predošlé dlhoročné prevádzkovanie BBSky s názvom FuN BoaRD, ktorá bola jedinečná svojou funkcionalitou, VGA grafickým rozhraním a možnosťou hlasovania do vtedajšej hitparády Fun rádia TOP Fun. Keďže o BBSkách sa dočítate už len na wikipédií, bolo treba zmeniť podnikateľské zameranie. S iniciálkami mena P.C. sa toho veľa okrem počítačov nedá robiť, takže zo závislosti od PC sa stala podnikateľská profesia.

Náš tím vôbec nie je mladý a dynamický ako sa dočítate na iných stránkach. Náš tím tvoria starí ostrieľaní IT psi s nickami napr. Scooby, Prognosis, Otis, ktorí „háčkovali“ svetom ešte s 2400 bps modemami a teda vedia presne čo treba a ako to treba. Samozrejme náš tím tvoria aj mladší členovia, ktorí sú stabilným článkom našej firmy a sú už ošľahaní skúsenosťami z praxe.

Náš tím pravidelne dopĺňame o mladú krv a snažíme sa tak naše skúsenosti odovzdávať ďalej.

operator-man

Patrik CVENGROŠ

CEO

S iniciálkami mena PC sa stal aj najväčší koníček, počítače.

Zakladateľ spoločnosti. Svoje iniciálky mena PC pretavil do celoživotnej profesie ITčkára. Je to obrovský workoholik s veľkou trpezlivosťou. V roku 2014 účastník súťaže Podnikateľ roka organizovanej agentúrou EY a vo volebnom období 2018-2022 aj vo vecí verejných ako poslanec Obecného zastupiteľstva Hviezdoslavov.Okrem svojej práce rád relaxuje na motorke ako mototurista, no najlepšie odreagovanie nájde v športe, milovanom hokejbale.

operator-man

Martin KOŠTIAL

Systémový administrátor

Písal sa rok 1995 keď uzrel svetlo sveta ITčkár, ktorého limity siahali až do neba.

Písal sa rok 1995 keď uzrel svetlo sveta ITčkár, ktorého limity siahali až do neba. Ako rástol, temné sily ho stiahli k počítačom v ktorých našiel svoj zmysel života. V súčasnosti sa pokúša prebojovať k tým najlepším a svoje schopnosti rozvíja každým dňom. Nájdete ho v údolí Boardu, kde sa nedávno usídlil a pomáha ľudu s počítačovými démonmi. Vo voľnom čase sa rád motá okrem počítačov aj pri 4-kolesových tátošoch.

operator-man

Ing. Vladimír GALLO

Systémový inžinier

Už ako chlapec sa rád motal v pivnici, jeho najlepší kamarát bol skrutkovač

Už ako chlapec sa rád motal v pivnici, keď ostatní vonku ťahali káčera, jeho najlepší kamarát bol skrutkovač, s ktorým rozoberal čo sa dalo. Neskôr sa pridalo aj skladanie a inštalovanie počítačov, vďaka čomu sa začal naplno venovať IT. Popri škole začal pracovať v boarde, kde pracuje doteraz. Každý deň sa snaží zdokonalovať a posúvať ďalej, keďže svet IT nestagnuje, nesmie ani on!

operator-man

Ing. Danica PÚRY

Projektový manažér

Výkonná manažérka zameraná na výsledky a finalizáciu projektov.

Naša nová posila vám čochvíľa doplní informácie o sebe.

operator-man

Mgr. Kamil SOLČIANSKY

Systémový inžinier

Keď dostal prvý počítač jeho zvedavosť ho viedla k tomu, že ho hneď rozobral.

V roku 2000 dostal svoj prvý počítač za predaný Fiat. Jeho zvedavosť ho priviedla k tomu, že ho hneď rozobral. Tak v sebe objavil záľubu vo všetkom čo má dočinenia s počítačmi.
Svoj talent dnes bežne využíva aj pri práci s produktami Apple. Ak máte problém s „jablkami“, náš ošetrovateľ Kamil má riešenie na každý ich problém.

operator-man

Michal PAULEN

Špecialista technickej podpory

Opraví každý počítač, notebook a obratom pomôže na diaľku.

Svoje IT schopnosti a zručnosti poctivo rozvíjal v IT firmách už na strednej škole počas školskej praxe.

operator-man

Juraj LUTTER

Systémový administrátor

IT legenda s nickom Otis. Kto nepozná Otisa, nie je ITčkár!

Aktívny člen Slovenskej Linux komunity, ktorý pomáha pri tvorbe, vývoji a udržiavaní Linux balíčkov. Okrem aktívnych sieťových prvkov je jeho veľkým koničkom 8bit Sinclair platforma.

operator-man

Patrick CVENGROŠ jr.

Office manažér/Predajca

Aj keď je najmladším členom nášho tímu, má viac ako 7 ročné skúsenosti v pozíci predajcu Apple produktov.

Po skúsenostiach v predaji len jedného ovocia si u nás krásne doplní predajné zručnosti nie len medzi ovocím, ale aj zeleninou. Pretože naša firma board.sk naozaj poskytuje služby aj tovar nie len pre vegatariánov.

operator-man

Vasyl SAKAL

Špecialista technickej podpory

Keď je práca koníčkom, do práce sa chodí s radosťou

Na Ukrajine je zvykom opravovať a nie hneď kupovať nové veci. Aj keď Vasyl žije na Slovensku už 11 rokov, túto mentalitu má v sebe hlboko zakorenenú. Vie si poradiť s každým operačným systémom a slovo „nedá sa“, nepozná. Naviac borďácky tím obohacuje o komunikáciu v ukrajinskom a ruskom jazyku.

operator-man

Bohumil DOSOUDIL

Špecialista technickej podpory

Špecialista technickej podpory.

operator-man

Michal POLAKOVIČ

Špecialista technickej podpory

Špecialista technickej podpory.

Potrebujete vedieť viac?

Ak potrebujete našu asistenciu, no neviete v akých cenových reláciách sa
pohybujete, neváhajte a vyžiadajte si nazáväznú cenovú ponuku na naše služby