Máme pod kontrolou výpočtovú techniku našich klientov už viac ako 20 rokov!

Založenie spoločnosti sa datuje do 20. storočia roku 1996. Impulzom bolo predošlé dlhoročné prevádzkovanie BBSky s názvom FuN BoaRD, ktorá bola jedinečná svojou funkcionalitou, VGA grafickým rozhraním a možnosťou hlasovania do vtedajšej hitparády Fun rádia  TOP Fun. Keďže o BBSkách sa dočítate už len na wikipédií, bolo treba zmeniť podnikateľské zameranie. S iniciálkami mena P.C. sa toho veľa okrem počítačov nedá robiť, takže so závislosti od PC sa stala podnikateľská profesia.

Náš tím vôbec nie je mladý a dynamický ako sa dočítate na iných stránkach. Náš tím tvoria starí ostrieľaní IT psi s nickami napr. Scooby, Prognosis, ktorí „háčkovali“ svetom ešte s 2400 bps modemami a teda vedia presne čo treba a ako to treba. Samozrejme náš tím tvoria aj mladší členovia, ktorí sú stabilným článkom našej firmy a sú už ošľahaní skúsenosťami z praxe.

Náš tím pravidelne dopĺňame o mladú krv a snažíme sa tak naše skúsenosti odovzdávať ďalej.

Naše zručnosti

Správa počítačov a notebookov 95%
Správa Apple zariadení 85%
Správa serverov Windows 80%
Správa serverov Linux 95%
Správa aktívnych prvkov (switchov, routerov) 90%
Konfigurácia mobilných zariadeni iOS a Android 90%

Patrik Cvengroš

Nové projekty a zákazníci


Zakladateľ spoločnosti. Svoj koníček a závislosť od PC pretavil do celoživotnej profesie ITčkára. Je to obrovský workoholik, čo by mohla potvrdiť aj jeho manželka, s ktorou je ženatý vyše 20 rokov. Má dve deti, ktoré stihol určite splodiť medzi bootovaním systémov.
V roku 2002 bol v komisii IT osobnosť roka a v roku 2014 účastník súťaže Podnikateľ roka organizovanej agentúrou EY.
Okrem počítačov rád relaxuje na motorke alebo hokejbale.

Nora Líšková

Príjem servisu, fakturácia


Martin Koštial

IT Servis


Písal sa rok 1995 keď uzrel svetlo sveta ITčkár, ktorého limity siahali až do neba. Ako rástol, temné sily ho stiahli k počítačom v ktorých našiel svoj zmysel života. V súčasnosti sa pokúša prebojovať k tým najlepším a svoje schopnosti rozvíja každým dňom. Nájdete ho v údolí Boardu, kde sa nedávno usídlil a pomáha ľudu s počítačovými démonmi. Vo voľnom čase sa rád motá okrem počítačov aj pri 4-kolesových tátošoch.

Vladimír Gallo

IT Servis, Windows Server


Už ako chlapec sa rád motal v pivnici, keď ostatní vonku ťahali káčera, jeho najlepší kamarát bol skrutkovač, s ktorým rozoberal čo sa dalo. Neskôr sa pridalo aj skladanie a inštalovanie počítačov, vďaka čomu sa začal naplno venovať IT. Popri škole začal pracovať v boarde, kde pracuje doteraz. Každý deň sa snaží zdokonalovať a posúvať ďalej, keďže svet IT nestagnuje, nesmie ani on!

Kamil Solčiansky

IT Servis, Apple, iOS


V roku 2000 dostal svoj prvý počítač za predaný Fiat. Jeho zvedavosť ho priviedla k tomu, že ho hneď rozobral. Tak v sebe objavil záľubu vo všetkom čo má dočinenia s počítačmi.
Svoj talent dnes bežne využíva aj pri práci s produktami Apple. Ak máte problém s „jablkami“, náš ošetrovateľ Kamil má riešenie na každý ich problém.

Milan Maar

IT Servis