Náš tím

Zoznámte sa s našim tímom

Máme pod kontrolou výpočtovú techniku našich klientov už viac ako 25 rokov!

Založenie spoločnosti sa datuje do 20. storočia roku 1996. Impulzom bolo predošlé dlhoročné prevádzkovanie BBSky s názvom FuN BoaRD, ktorá bola jedinečná svojou funkcionalitou, VGA grafickým rozhraním a možnosťou hlasovania do vtedajšej hitparády Fun rádia TOP Fun. Keďže o BBSkách sa dočítate už len na wikipédií, bolo treba zmeniť podnikateľské zameranie. S iniciálkami mena P.C. sa toho veľa okrem počítačov nedá robiť, takže zo závislosti od PC sa stala podnikateľská profesia.

Náš tím vôbec nie je mladý a dynamický ako sa dočítate na iných stránkach. Náš tím tvoria starí ostrieľaní IT psi s nickami napr. Scooby, Prognosis, Otis, ktorí „háčkovali“ svetom ešte s 2400 bps modemami a teda vedia presne čo treba a ako to treba. Samozrejme náš tím tvoria aj mladší členovia, ktorí sú stabilným článkom našej firmy a sú už ošľahaní skúsenosťami z praxe.

Náš tím pravidelne dopĺňame o mladú krv a snažíme sa tak naše skúsenosti odovzdávať ďalej.

Patrik

Patrik CVENGROŠ

CEO

S iniciálkami mena PC sa stal aj najväčší koníček, počítače.

Zakladateľ spoločnosti. Svoj koníček a závislosť od PC pretavil do celoživotnej profesie ITčkára. Je to obrovský workoholik, čo by mohla potvrdiť aj jeho manželka, s ktorou je ženatý vyše 20 rokov. Má dve deti, ktoré stihol určite splodiť medzi bootovaním systémov.
V roku 2002 bol v komisii IT osobnosť roka a v roku 2014 účastník súťaže Podnikateľ roka organizovanej agentúrou EY.
Okrem počítačov rád relaxuje na motorke alebo hokejbale.

Martin

Martin KOŠTIAL

Systémový administrátor

Písal sa rok 1995 keď uzrel svetlo sveta ITčkár, ktorého limity siahali až do neba.

Písal sa rok 1995 keď uzrel svetlo sveta ITčkár, ktorého limity siahali až do neba. Ako rástol, temné sily ho stiahli k počítačom v ktorých našiel svoj zmysel života. V súčasnosti sa pokúša prebojovať k tým najlepším a svoje schopnosti rozvíja každým dňom. Nájdete ho v údolí Boardu, kde sa nedávno usídlil a pomáha ľudu s počítačovými démonmi. Vo voľnom čase sa rád motá okrem počítačov aj pri 4-kolesových tátošoch.

Vlado

Ing. Vladimír GALLO

Systémový inžinier

Už ako chlapec sa rád motal v pivnici, jeho najlepší kamarát bol skrutkovač

Už ako chlapec sa rád motal v pivnici, keď ostatní vonku ťahali káčera, jeho najlepší kamarát bol skrutkovač, s ktorým rozoberal čo sa dalo. Neskôr sa pridalo aj skladanie a inštalovanie počítačov, vďaka čomu sa začal naplno venovať IT. Popri škole začal pracovať v boarde, kde pracuje doteraz. Každý deň sa snaží zdokonalovať a posúvať ďalej, keďže svet IT nestagnuje, nesmie ani on!

Nora

Nora LIŠKOVÁ

Office manažér

Po rôznych pracovných pozíciach ju najviac zaujala práca v technickej firme.

Naša Norika vám čochvíľa doplní informácie o sebe.

Kamil

Mgr. Kamil SOLČIANSKY

Systémový inžinier

Keď dostal prvý počítač jeho zvedavosť ho viedla k tomu, že ho hneď rozobral.

V roku 2000 dostal svoj prvý počítač za predaný Fiat. Jeho zvedavosť ho priviedla k tomu, že ho hneď rozobral. Tak v sebe objavil záľubu vo všetkom čo má dočinenia s počítačmi.
Svoj talent dnes bežne využíva aj pri práci s produktami Apple. Ak máte problém s „jablkami“, náš ošetrovateľ Kamil má riešenie na každý ich problém.

Michal

Michal PAULEN

Špecialista technickej podpory

Opraví každý počítač, notebook a obratom pomôže na diaľku.

Svoje IT schopnosti a zručnosti poctivo rozvíjal v IT firmách už na strednej škole počas školskej praxe.

operator-man

Juraj LUTTER

Systémový administrátor

IT legenda s nickom Otis. Kto nepozná Otisa, nie je ITčkár!

Aktívny člen Slovenskej Linux komunity, ktorý pomáha pri tvorbe, vývoji a udržiavaní Linux balíčkov. Okrem aktívnych sieťových prvkov je jeho veľkým koničkom 8bit Sinclair platforma.

operator-man

Patrick CVENGROŠ jr.

Office manažér/Predajca

Aj keď je najmladším členom nášho tímu, má viac ako 7 ročné skúsenosti v pozíci predajcu Apple produktov.

Po skúsenostiach v predaji len jedného ovocia si u nás krásne doplní predajné zručnosti nie len medzi ovocím, ale aj zeleninou. Pretože naša firma board.sk naozaj poskytuje služby aj tovar nie len pre vegatariánov.

operator-man

Vasyl SAKAL

Špecialista technickej podpory

Keď je práca koníčkom, do práce sa chodí s radosťou

Na Ukrajine je zvykom opravovať a nie hneď kupovať nové veci. Aj keď Vasyl žije na Slovensku už 11 rokov, túto mentalitu má v sebe hlboko zakorenenú. Vie si poradiť s každým operačným systémom a slovo „nedá sa“, nepozná. Naviac borďácky tím obohacuje o komunikáciu v ukrajinskom a ruskom jazyku.

Potrebujete vedieť viac?

Ak potrebujete našu asistenciu, no neviete v akých cenových reláciách sa
pohybujete, neváhajte a vyžiadajte si nazáväznú cenovú ponuku na naše služby